Новини Чернівці. БукІнфо. Чернівці. БукІнфо - Чернівецькі новини / Буковинські новини. Буковина. Чернівецька область. Новини Буковини. Новини Чернівецької області.

 
 
ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Дивись:
 НОВИНИ
 СПОРТ
 ІНТЕРВ'Ю
 ПЕРСОНАЛІЇ
 АНАЛІТИКА
 ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ
 КРИМІНАЛ
 ШОУ-БІЗНЕС
 НАУКА
 ІСТОРІЯ
 ПОЛІТИКА
 СКАНДАЛИ
 ЦІКАВИНКИ
 ТЕХНОЛОГІЇ
 БІЗНЕС
 КУЛЬТУРА
 ЗДОРОВ'Я
 НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ
 ПРЕС-ОГЛЯД
 ЧЕРНІВЦІ
 ЕКОНОМІКА
 ОСВІТА
 ЕКОЛОГІЯ
 МАС-МЕДІА
 РЕЛІГІЯ
 МІЖНАРОДНІ НОВИНИ
 ПРАВО
 КОРДОН
 ПРЕЗИДЕНТСЬКІ ВИБОРИ
 ПРОТЕСТИ
 НАРОДНІ ТРАДИЦІЇ
 МИСТЕЦТВО
 БЛАГОДІЙНІСТЬ
 ЧЕРВОНА РУТА 2009
 ОБЛАСНА ВЛАДА
 ВІДПОЧИНОК
 АРМІЯ
 ЖИТІЄ МОЄ
 БЛОГИ
 ОЧЕВИДНЕ-НЕЙМОВІРНЕ
АРХIВ
 
новин
веб-конференцiй
опитувань
ПРО НАС
КОНТАКТИ
ПОШУК
 


Веб-конференцiя
Чернівці крокують до Європи
29 Липня
Новини від Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...
Loading...
 
SELECTORNEWS - покупка, обмен и продажа трафика
 
 
 
Loading...
 
ФСК

Новини Чернівці та Буковинського краю. Щоденні чернівецькі новини, буковинські новини, новини буковини, прессконференції, анонси, блоги, опитування.

  Стрічка гарячих новин  /  ОБЛАСНА ВЛАДА   >>> Сьогоднi: 23-08-2017
Головне
Вiвторок, 22 Серпня
НАШІ СУСІДИ / Сьогодні, 22 серпня, на Буковину з робочим візитом прибула Міністр у справах румунів звідусіль пані Андреа Пастирнак. Разом із Надзвичайним та Повноважним Послом Румунії в Україні паном Крістіаном-Леоном Цуркану та Генеральним консулом Румунії в Чернівцях пані Еленорою Молдован високопосадовець зустрілася з керівництвом Чернівецької області. Участь у протокольній зустрічі взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.
Понедiлок, 21 Серпня
У ДЄДУШКИ Є ФАНАТИ / Кошти на створення і встановлення рекламних постерів для білбордів, на яких зображений голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук та привітання з нагоди Дня незалежності, з бюджету не виділялися. Про це йдеться у відповіді Чернівецької ОДА на інформаційний запит molbuk.ua. Водночас пан Павлюк не дає відповіді про справжнє походження видатків, хто ж виявився спонсором білбордів голови ОДА Олександра Фищука і яка це пішла сума.
Субота, 19 Серпня
БУКОВИНСЬКИЙ МОЙСЕЙ / На найвищій точці Буковинських Карпат - горі Яровиця - пройдуть урочистості, присвячені 26-ій річниці незалежності України. Після цього на горі Томнатик гості та учасники заходу, на чолі з головою ОДА Олександром Фищуком, оглянуть розмальований купол – гігантську писанку, яку 8 художників розписуватимуть тиждень, від сьогодні і до Дня Незалежності. Про це на прес-конференції повідомив начальник відділу з питань туризму Чернівецької облдержадміністрації Володимир Фурдига. 
ЩО, ДЕ, КОЛИ? / День Незалежності України – особлива подія для кожного свідомого громадянина. В умовах викликів сьогодення його відзначення знаменує собою консолідацію громадян, їх прагнення до єдності, змін на краще. Як в обласному центрі, так і в районах області напередодні та власне 24 серпня 2017 року запланована святкова програма з нагоди відзначення 26-ї річниці незалежності України.
П'ятниця, 18 Серпня
ДАЙ БОЖЕ! / Сьогодні ЦВК своєю постановою призначила на 29 жовтня перші вибори у 202 об’єднаних громадах. Серед цих громад є і чотири з Чернівецької області. Вибори відбудуться у Кіцманській, Мамаївській, Магальській та Острицькій об’єднаних громадах. У цих громадах обиратимуть міського (сільських) голів та депутатів місцевих рад. Якщо у Кіцманській громаді вибори до міської ради відбуватимуться за пропорційною системою, то у інших сільських - за мажоритарною. Прикметно, що три з чотирьох громад утворені в Кіцманському та Герцаївському районах, де до цього не було створено жодної ОТГ. 
НЕМА ЧИМ ЗДАЧУ ДАВАТИ? / Об’єднані громади Чернівецької області заробили за півроку 123 млн. грн. власних доходів. Найбільшим джерелом надходження коштів до місцевих бюджетів шістнадцяти об’єднаних громад області став податок на доходи фізичних осіб – 66 млн.грн. (54% від усіх надходжень). Наступними за вагомістю в наповнені бюджетів виступили ще три податки: єдиний податок – 18,8 млн. грн., акциз -18 млн. грн. та плата за землю – 13 млн. грн. 
Вiвторок, 8 Серпня
ПЕРЕВАГИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ / Про це повідомляють у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області та зазначають, що за січень-липень нинішнього року до місцевих бюджетів надійшло 1,206,2 млн.грн. Планові показники затверджені органами самоврядування виконано на 103,9 відсотки, у розпорядження місцевих громад краю понад планові завдання надійшло 45,8 млн. грн. Серед основних джерел, які наповнюють місцеві бюджети залишаються податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок, плата за землю та акцизний податок. 
П'ятниця, 4 Серпня
ДІТИ - НАШІ КВІТИ / Верховною Радою України було прийнято законопроект щодо змін до державного бюджету України. Даним законопроектом передбачено виділення коштів у вигляді субвенції загального фонду державного бюджету місцевим бюджетам на придбання будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації у сумі 277 726,7 млн. грн. Чернівецькій області буде надано субвенцію з державного бюджету у розмірі 3,6 млн. грн. 
ФИЩУКУ ПОРА ПИСАТИ "МАЛУЮ ЗЄМЛЮ".. / 4 серпня на Театральній площі міста Чернівцях відбулося урочисте відкриття змагань Чемпіонату України з велосипедного спорту маунтенбайку в гонці крос-кантрі з точки в точку та 4-го етапу чемпіонату України в гонці крос-кантрі елімінатор. У змаганнях, які будуть проходити на Буковині 4-5 серпня 2017 року, беруть участь 15 команд з 12 областей України. Від імені очільника крайової влади Буковини Олександра Фищука спортсменів з урочистим відкриттям змагань привітав начальник управління молоді та спорту обласної державної адміністрації Богдан Вітовський.
Четвер, 3 Серпня
ТАКІ СУМНІ РЕАЛІЇ / ЦВК призначить перші місцеві вибори на осінь. Про це повідомив заступник голови ЦВК Андрій Магера на своїй сторінці у Facebook. За його словами, на розгляді в ЦВК знаходиться більше сотні звернень голів обласних державних адміністрацій щодо призначення перших місцевих виборів, і що «ця цифра має тенденцію до збільшення, оскільки кожного тижня до ЦВК надходять нові подання ОДА». Однак, із 163 звернень голів ОДА до ЦВК щодо призначення перших виборів у ОТГ від Чернівецької області - всього... ОДНЕ - Новодністровськ). Останній термін подачі документів у ЦВК - 15 серпня 2017 р. І ще мають шанс встигнути подати також одне об"днання - Магала - Рідківці. 
ДЄДУШЦІ НА ЖИТТЯ ВИСТАЧАЄ / За останніми статистичними даними у червні 2017 року середньомісячна заробітна плата на одного штатного працівника економіки області становила 6124 грн, що на 47,9% більше, ніж за червень 2016 року. Покращився рейтинговий показник області щодо рівня середньомісячної заробітної плати, темпу її зростання. Так, за абсолютною величиною середньомісячної заробітної плати штатних працівників за червень 2017 року область посіла 21 рейтингове місце, а за темпами росту до аналогічного періоду минулого року – 2 місце, серед інших областей України.
Понедiлок, 31 Липня
БЕЗ БУМАЖКИ ТЫ БУКАШКА / За роки незалежності України вперше здійснюється виплата «живих» грошей у рамках урядового проекту з монетизації частини зекономлених субсидії. Цей процес є перший крок переходу до повної монетизації пільг і субсидій. Зокрема, монетизації за результатами попереднього опалювального сезону підлягає економія електроенергії в еквіваленті вартості 150 кВт та природного газу - 100 кубометрів за умови, що ці ресурси використовуються для опалення. 
ШАМАН, ОДНАКО... / 31 липня, голова ОДА Олександр Фищук провів апаратну нараду, ключовим питанням якої було посилення контролю за комунальними підприємствами та закладами громадського харчування задля мінімізації загрози життю та здоров'ю мешканців області в умовах підвищеної температури повітря. «Закликаю всі відповідальні структурні підрозділи обласної державної адміністрації, служби та органи, зокрема і правоохоронні, вжити необхідних заходів для стабілізації ситуації в області, пов'язаної з отруєннями буковинців у закладах громадського харчування та внаслідок забруднення води, - зазначив Олександр Фищук.
ЗАБУТІ БОГОМ І ЛЮДЬМИ... / 21 сільська рада району проігнорувала офіційне обговорення. До усіх рад Кельменеччини були розіслані офіційні пропозиції обговорити у кожній сільській громаді питання створення однієї об’єднаної Кельменецької громади, пишуть Кельменці.info. Лише три сільські ради дали офіційну відповідь Кельменецькій селищній раді. Зокрема, це Бабинська, Ленківська та Бурдюзська. Всі інші, навіть якщо й приймали якесь рішення, то офіційної відповіді не надали. Тобто 21 сільська рада дане питання проігнорувала. 
Є У ЧОЛОВІКА СОВІСТЬ / Депутат фракції "Опозиційний блок" у Чернівецькій обласній раді Михайло Нікітін вирішив скласти свої депутатські обов’язки. Про це свідчить проект рішення, який оприлюднений на офіційному сайті облради. Зокрема, у документі йдеться, що Нікітін самостійно написав заяву про складання ним депутатських повноважень. Нікітін Михайло Георгійович є фізичною особою - підприємцем, проживає у Чернівцях. Чоловік здобув перемогу на місцевих виборах 2015 року, балотуючись на виборчому окрузі №8, де за нього віддали свої голоси 647 виборців.
Субота, 29 Липня
УПРАВЛІНСЬКА ПАРОДІЯ / Впровадження медичної реформи є одним з пріоритетних напрямків розвитку держави, і одним з основних її елементів є Урядова програма «Доступні ліки», яка триває з травня 2017 року. Так інформує прес-служба Чернівецької ОДА. У рамках наради О.Фищука з головами РДА, урочисто зазначалося, що на сьогодні найбільші відшкодування коштів за лікарські засоби у рамках програми у Сокирянському, Глибоцькому, Герцаївському, Кельменецькому районах області, містах Чернівці та Новодністровськ. (Швець і його побратими, напевно, одразу подумали, що вони круті реформатори...)
Четвер, 27 Липня
ЦЕ НЕ ЛІФТ ВІДКРИВАТИ... / 75% субсидій на опалювальний сезон 2017 року вже перепризначили українцям, які мають право на пільги. Цей процес здійснюється у автоматичному режимі, пише ТСН з посиланням на Мінсоцполітики. Наразі повністю закінчили переоформлення у Чернігівській області. А в Дніпропетровській, Харківській та Полтавській областях роботу провели на 95-99%. Але є і регіони з низькими показниками. Наприклад у Миколаївській, Волинській, Луганській та Чернівецькій областях переоформили лише 45-50% субсидій. 
Середа, 26 Липня
КЕЛЬМЕНЦІ: ЗАСТІЙ У ГОЛОВАХ / 19 липня в Кельменецькій райдержадміністрації відбулось засідання постійно діючої наради з сільськими головами. По собі воно залишило дивні відчуття. Складається враження, що голови сіл (за деякими винятками) вперто не хочуть чути, чого від них хочуть, чи що вони зобов`язані робити. На жаль, у такого імунітетного несприйняття вказівок «згори» для сільських голів є причина – проста примітивна логіка: «І чого в цій держадміністрації нас «грузять»? Ми що, їм підзвітні? 
Вiвторок, 25 Липня
ДЄДУШКУ НЕ СЛУХАЮТЬСЯ... / Експерти із децентралізації розповіли, які громади можуть створитись на Буковині до кінця року Наразі триває третя хвиля адмінреформи. Поки без жодної ОТГ - чотири райони Чернівецької області - Кіцманський, Заставнівський , Кельменецький, Герцаївський. Утім у Кіцманському районі вже хочуть об`єднатись Мамаївці із Лужанами, триває процес обєднання і в Герцаївському районі. Найбільше поки що відстаю Кельменці, кажуть фахівці.
Понедiлок, 24 Липня
ЛІПШЕ ПІШКИ ДО СУЧАВИ... / Коли почне курсувати потяг Чернівці-Сучава – поки невідомо. Про це на брифінгу повідомив голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук. За його словами, ініціатором курсування потягу була саме Румунська сторона, - повідомив губернатор. - З нашого боку потрібно врегулювати ще низку питань, не все так просто. Одразу доїхати до Сучави пасажири не зможуть, їм доведеться пересідати на кордоні або чекати, поки в потязі змінять колісні пари, - повідомляє АСС
Четвер, 20 Липня
ФЕЙСОМ ОБ ТЕЙБЛ / Журналісти визначили, чи знає наш губернатор англійську. Юлія Світлична, голова Харківської ОДА, та Олександр Горган, очільник Київської області, єдині губернатори, які вільно володіють англійською мовою. Про це йдеться у матеріалі "Обозревателя", який вирішив перевірити рівень знання іноземної мови високопосадовцями та головами ОДА. Міністрам та головам ОДА телефонували від імені естонського журналіста "The Baltic Times" і просили дати коментар про безвіз для пересічних українців
Середа, 19 Липня
БЕРЕМО НА ЗАМІТКУ / Голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук провів чергову апаратну нараду, у рамках якої обговорено низку важливих для Буковини питань. Зокрема, очільник виконавчої влади краю наголосив на тому, що будівництво та реконструкція важливих об'єктів соціальної сфери краю, зокрема Чернівецького обласного перинатального центру та загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня в селі Йорданешти Глибоцького району, повинні бути якнайшвидше завершені. Про це повідомляє прес-служба "будинку з левами".
БУДУТЬ ЛЮДИ З ГАЗОМ / Сьогодні ТзОВ «Рівнеагроспецмонтаж» приступило до будівництва підвідного газопроводу в смт.Глибока. Загальна кошторисна вартість проекту «Будівництво підвідного газопроводу в смт. Глибока» складає понад 13 млн. 635 тис. гривень. На сьогоднішній день Глибоцькою селищною радою в бюджеті 2017 року передбачено - 1 млн. 550 тис. гривень. Будівництво підвідного газопроводу в смт.Глибока, включено до проектів, що фінансуються у 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів соціально-економічного розвитку окремих територій та передбачено вже перші два транші в сумі 1 млн. 200 тис. гривень.
ЩО ЗРОБИТЬ ВЛАДА? / Для гірських районів країни необхідні зміни в методиці формування спроможних громад. Адже модель секторальної децентралізації для Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької і Закарпатської областях відрізняється від інших регіонів. Про це наголосив Віце-прем'єр-міністр-Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко в інтерв’ю телеканалу «Еспресо TV».
ХОРОША НОВИНА / Чи не кожен житель Кельменеччини бачив трьох дів в українських строях, з музичними інструментами в руках навпроти кінотеатру в Кельменцях. Це дівоче тріо – фонтан, та коли він востаннє працював? Як повідомляє сайт Кельменці.Інфо, п’ять років тому його спробували оживити, та це вдалося ненадовго. Збудований фонтан ще в 70-ті роки. І тоді, як розповідають місцеві мешканці, він не довго потішив кельменчан, хоч кам`яні красуні сподобались всім.
НЕ ВСТИГ РОЗГОВІТИСИ, Й НА ТОБІ.../ Вінницький апеляційний суд відкрив провадження щодо визнання незаконною процедури проведення конкурсу та скасування рішення конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на заміщення вакантних посад за апеляційною скаргою Панчишина Руслана. Нагадаємо, колишній претендент на посаду першого заступника голови Чернівецької ОДА Руслан Панчишин спочатку подав до Чернівецького окружного адміністративного суду позовну заяву, в якій заявляє про порушення під час проведення конкурсу і вимагав скасувати його результати 
П'ятниця, 14 Липня
ГРОШІ ТРЕБА ВСІМ / У рамках впровадження державної політики у сфері децентралізації, 12 липня під головуванням заступника голови ОДА Василя Гостюка відбулося чергове засідання робочої групи з розгляду заявок на проекти, які можуть реалізуватися за рахунок коштів субвенції на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. На розгляд було винесено 4 проектні заявки, які подали Чудейська та Сторожинецька об’єднані територіальні громади.
Середа, 12 Липня
В ДОБРИЙ ЧАС / Відбулося перше засідання робочої групи з утворення Новоселицької міської об’єднаної громади на Буковині. Про це повідомляє сайт "Район.інфо". До складу робочої групи увійшли по 2 представники кожної сільської ради, яка прийняла пропозицію Новоселицької міської ради щодо обєднання: Маршинецької, Строїнецької, Рокитнянської, Слобідської, Рингацької. Досі не прийнято остаточне рішення Зеленогайською сільською радою. 
КОСИВ ЯСЬ КОНЮШИНУ / 11 липня голова облдержадміністрації Олександр Фищук взяв участь у нараді з питань підготовки та успішного проведення збору зернових та ранньозернових культур. На території ПСП «Мамаївське», що на Кіцманщині, зібралися представники обласної та районної влади, відповідних профільних Департаментів, управлінь та служб, аграрії району. Очільнику було дуже комфортно в такому чудовому колі однодумців. Саме тут він народив нові свої словесні перли.
Вiвторок, 11 Липня
ЯКЕ ЗА ЛІКОМ ЗВЕРНЕННЯ? / Депутати Чернівецької облради прийняли звернення до Кабінету Міністрів України щодо необхідності відновлення роботи пунктів перетину державного кордону між Україною та Румунією «Красноїльськ-Вікову де Сус», «Дяківці-Раковець», «Біла Криниця-Клімеуць», «Руська-Ульма», «Шепіт-Ізвоареле Сучевей», а також розбудови транспортної прикордонної інфраструктури. На думку народних обранців, такий крок дозволить розвантажити міжнародний пункт пропуску «Порубне», який нині працює за межею своєї пропускної здатності. 
Четвер, 6 Липня
ЗГАДАЛИ ЗА ЛЮДЕЙ / На пленарному засіданні 14-ї сесії Чернівецької обласної ради депутати розглянули низку питань, які були включені до порядку денного за пропозицією членів колегії крайового парламенту. Серед них – питання часткового відшкодування відсоткових ставок за залученими кредитами, що надаються фізичним особам, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельним кооперативам Чернівецької області на заходи з підвищення енергоефективності...
Субота, 1 Липня
ВАРТО ПІДТРИМКИ / 30 червня 2017 року свободівці Буковини, підтримуюючи ініціативу ГО ВО «Яворина», від фракції націоналістів у Чернівецькій облраді зареєстрували проект рішення та звернення до керівництва держави з підтримкою впровадження Державної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2018-2022 роки.
«Основними напрямами подолання сирітства є соціально-правова підтримка дітей-сиріт та дітей, які залишились без батьківського піклування. 
Середа, 28 Червня
ВІДЗНАКА ДО СВЯТА / Указом Президента України за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, справу консолідації українського суспільства та багаторічну сумлінну працю кіцманський міський голова Сергій Булега нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня. Про це повідомляє прес-служба ОДА
Вiвторок, 27 Червня
ЗАБУТІ БОГОМ, ЛЮДЬМИ І ВЛАДОЮ... / Чергова зустріч з виборцями 204-го округу. Прикро, але знову нарікання на бездіяльність органів соціального захисту Сокирянського району та міста Новодністровськ. Взимку, після мого звернення, відповідні підрозділи Чернівецької ОДА виїхали на місце та врятували ситуацію з нарахуванням субсидій. Але жодних кадрових рішень не було прийнято, всі ці чиновники-ледарі лишились на місцях. Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат України Максим Бурбак.
Понедiлок, 26 Червня
СУЦІЛЬНЕ БЛА-БЛА-БЛА... / Під час апаратної наради голова ОДА Олександр Фищук порушив низку важливих соціальних питань. Як повідомили БукІнфо у прес-службі Чернівецької ОДА, зокрема, про про необхідність вирішення питання щодо надання приміщення Буковинському регіональному центру професійної реабілітації інвалідів, стосовно посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи через ЗМІ про можливість проходження буковинськими військовослужбовцями - учасниками АТО безкоштовного санаторно-курортного лікування.
Четвер, 22 Червня
ВИДКО МАВ ІВАН ПРОБЛЄМУ / Засідання колегії Чернівецької обласної ради відбулося сьогодні, 22 червня. "Наголошую на неприпустимості відсутності дорожньої розмітки та знаків на щойно відремонтованих ділянках доріг або тих, що ремонтуються. Адже така недбалість може призвести до загибелі чи травмування людей у ДТП», – відзначив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян під час розгляду вказаного питання.
Середа, 21 Червня
СЯДУ У ПОТЯГ, НАЙ СОБІ ЇДЕ... / 21 червня на станції Вадул-Сірет відбулася двостороння робоча зустріч делегацій Чернівецької області та Сучавського повіту (Румунія), під час якої обговорено технічні питання запуску потяга сполученням Чернівці-Сучава, який сприятиме буковинцям подорожувати до країн ЄС. Своїм гострим розумом знову засіяв Олександр Фищук: «Людина може зранку сісти на потяг в Чернівцях, в продовж 3-х годин прибути до Сучави, вирішити свої питання і ввечі повернутися до Чернівців».
БУДЬТЕ В КУРСІ / Законодавство: Субсидії призначаються відповідно до всього одної постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 „Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг”. В травні 2017 року Урядом внесено зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг...
Вiвторок, 20 Червня
РУЧНИЙ РЕЖИМ... / 20 червня голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук провів розширену нараду з головами РДА, керівниками об'єднаних територіальних громад, а також представниками структурних підрозділів ОДАії. Як повідомляє прес-служба ОДА, очільник виконавчої влади краю наголосив, що на сьогодні є низка питань, які потребують своєчасного реагування від виконавчої влади як обласного, так і районного рівнів. (Можливо, саме тому він і не поїхав на нараду в Мінрегіон до Зубка, де йшлося про успіхи та прорахунки децентралізації в Україні. Замість ного поїхав гуманітарій Павлюк - БукІнфо)
РАДОСТІ ПОВНІ ШТАНИ / 20 червня перший заступник голови обласної державної адміністрації Михайло Павлюк взяв участь у координаційній зустрічі «Реформа місцевого самоврядування і децентралізація влади в Україні: успіхи та перспективи», що відбулася в Києві. Захід організований Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства спільно з Програмою для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою».
Попереднi новини:  
12345...1044»