Новини Чернівці. БукІнфо. Чернівці. БукІнфо - Чернівецькі новини / Буковинські новини. Буковина. Чернівецька область. Новини Буковини. Новини Чернівецької області.

 
 
ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Дивись:
 НОВИНИ
 СПОРТ
 ІНТЕРВ'Ю
 ПЕРСОНАЛІЇ
 АНАЛІТИКА
 ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ
 КРИМІНАЛ
 ШОУ-БІЗНЕС
 НАУКА
 ІСТОРІЯ
 ПОЛІТИКА
 СКАНДАЛИ
 ЦІКАВИНКИ
 ТЕХНОЛОГІЇ
 БІЗНЕС
 КУЛЬТУРА
 ЗДОРОВ'Я
 НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ
 ПРЕС-ОГЛЯД
 ЧЕРНІВЦІ
 ЕКОНОМІКА
 ОСВІТА
 ЕКОЛОГІЯ
 МАС-МЕДІА
 РЕЛІГІЯ
 МІЖНАРОДНІ НОВИНИ
 ПРАВО
 КОРДОН
 ПРЕЗИДЕНТСЬКІ ВИБОРИ
 ПРОТЕСТИ
 НАРОДНІ ТРАДИЦІЇ
 МИСТЕЦТВО
 БЛАГОДІЙНІСТЬ
 ЧЕРВОНА РУТА 2009
 ОБЛАСНА ВЛАДА
 ВІДПОЧИНОК
 АРМІЯ
 ЖИТІЄ МОЄ
 БЛОГИ
 ОЧЕВИДНЕ-НЕЙМОВІРНЕ
АРХIВ
 
новин
веб-конференцiй
опитувань
ПРО НАС
КОНТАКТИ
ПОШУК
 


Веб-конференцiя
Чернівці крокують до Європи
29 Липня
Новини від Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...
Loading...
 
SELECTORNEWS - покупка, обмен и продажа трафика
 
 
 
Loading...
 
ФСК

Новини Чернівці та Буковинського краю. Щоденні чернівецькі новини, буковинські новини, новини буковини, прессконференції, анонси, блоги, опитування.

  Стрічка гарячих новин  /  ОБЛАСНА ВЛАДА   >>> Сьогоднi: 17-10-2017
Головне
П'ятниця, 13 Жовтня
КНЯЗЬКИ БІСЯТЬСЯ - ПРОЦЕС ТРИВАЄ / 12 жовтня на своєму засіданні ЦВК призначила на 24 грудня вибори у ще 4 об’єднанх громадах Чернівецької області. Зокрема вибори відбудуться у Новоселицькій ОТГ (до складу увійшли Новоселицька міська рада, Рокитненська, Рингацька, Слобідська, Строїнецька та Маршинецька сільські ради). Ця громада є другою за чисельністю населення в області та налічує понад 20 тис. жителів.
Четвер, 12 Жовтня
ВИКОРЧУВАТИ КНЯЗЬКІВ! / Нардеп Бурбак: Всі рішення сільських рад, які нібито хочуть приєднатися до Сокирянської ОТГ, чомусь направлені до Сокирянської районної ради, яка насправді нічого не має до процесу об'єднання громад. У мене є лист від голови Сокирянської ОТГ пана Равлика, який пише, що жодного погодження від цих сіл до нього не надходило. Для того, щоб нові села могли приєднатися до Сокирян, потрібна також згода Сокирянської міської ради, якої теж ніби не існує. Про що ви говорите? Людей треба відпустити, але не можна їм брехати, не можна ними маніпулювати. І саме це роблять голова Сокирянської райради Козак і голова Сокирянської РДА Бескупський.
Понедiлок, 9 Жовтня
ПРИСТОЙНИЙ РЕЗУЛЬТАТ / Протягом 2017-го року в рамках Платформи "Омбудсман+" громадські організації проводили всеукраїнський моніторинг забезпечення органами місцевої влади доступу до публічної інформації. У міській раді Чернівців організацію прийому запитів та облаштування спеціального місця для роботи запитувачів оцінено максимальними балами (відповідно, 10 з 10 та 6 із 6 можливих); доступ до засідань – у 5 балів із 6 можливих. Чернівецька міськрада посіла 2 місце серед міських рад.
П'ятниця, 29 Вересня
МУТКИ ІОНА / Найбільш дискусійним стало питання Сокирянського району До Сокирянської міської ОТГ просто на сесії депутати вирішили приєднати 13 сіл. Цього дня до обласної ради з далекої Сокирянщини звезли два десятка бюджетників, які грали роль ображених селян, яким не дають "децентралізуватися" до єдино правильної Сокирянської ОТГ, (бажано в перспективі без Равлика і з Козаком на чолі). Як розповіли журналістам ІА АСС експерти з децентралізації, для погодження такої громади необхідно пройти усі процедури. Це зроблено в обхід діючого голови Сокирянської ОТГ – Василя Равлика. І цього не могли не знати депутати обласної ради
Четвер, 28 Вересня
СПРОТИВ НА МІСЦЯХ / Де були ті депутати облради, коли треба було збирати громади та переконувати в позитивних перспективах впровадження реформи по децентралізації влади? Ховались від них! Сьогодні ж вони всі жваво вносили пропозиції змін до проекту навіть не враховуючи головні положення методології створення громад від Кабміну. Вважаю прийняте рішення контроверсійним та суперечливим в багатьох моментах, - написав на своїй сторінці у Facebook народний депутат України Максим Бурбак
Середа, 27 Вересня
СВІДОМИЙ САБОТАЖ / Депутати Чернівецької обласної ради, які є членами міжфракційної робочої групи з питань внесення змін до перспективного плану формування територій громад області, проігнорували засідання Робочої групи з питань децентралізації, яке сьогодні відбулося у "будинку з левами". Про це повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА, пише molbuk.ua
Вiвторок, 26 Вересня
ЧАС БЕРЕ СВОЄ! / Сьогодні на запрошення міського голови м. Сокиряни Василя Равлика брав участь у сесії міськради. У виступі окреслив поточну ситуацію в країні, розповів про процес прийняття важливих реформ в Верховній Раді, проект Бюджету на наступний рік. Окремо обговорили важкий процес створення Сокирянської ОТГ та спротив місцевих чиновників у її нормальному функціюванні. Про це на своїй сторінці у Fаcebook повідомив народний депута  України по в/р №204 Максим Бурбак.
Понедiлок, 25 Вересня
А ДЄДУШКА В КУРСІ?! / Зміни, що давно назріли в нашій державі є необхідними і мають відбуватися незалежно від вподобань окремих осіб. 28 вересня відбудеться 16-та позачергова сесія Чернівецької обласної ради VІІ скликання на якій розглядатиметься проект рішення підготовлений обласною державною адміністрацією «Про схвалення змін до перспективного плану формування територій громад Чернівецької області». Схвалення цих змін дозволить громадам, що утворені цього року, вийти на прямі міжбюджетні відносини з Держбюджетом України у 2018 році, отримати субвенцію на розвиток інфраструктури громад, інші інструменти державної підтримки. 
П'ятниця, 22 Вересня
МУНТЯН-ФИЩУК: ГРА В НАПЕРСТКИ / Через гальмування процесу децентралізації на Буковині новоутворені об’єднані територіальні громади, а також ті села, які хочуть влитися до існуючих громад, можуть втратити приблизно 20 мільйонів гривень державної субвенції на інфраструктуру.  На сесії Чернівецької облради 13 вересня депутати тричі відмовились розглядати питання "Про схвалення змін до перспективного плану формування територій громад".
Четвер, 21 Вересня
ЛОВИМО НА СЛОВІ / "Думка жителів Сокирянського району буде врахована максимально" - н цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, звертаючись до учасників засідання районної робочої групи з підготовки перспективного плану формування територіальних громад Сокирянського району, яке відбулося сьогодні, 20 вересня, під час якого було заслухано та обговорено інформацію сільських голів та уповноважених представників двадцяти сіл Сокирянського району.
Вiвторок, 19 Вересня
І ЩО З ТОГО БУДЕ? / Сьогодні голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян підписав розпорядження «Про скликання 16-ї позачергової сесії облради VІІ скликання» № 212, яка має зібратися 28 вересня 2017 року об 11.00 у сесійній залі Чернівецької обласної ради. На розгляд сесії вноситься єдине питання «Про схвалення змін до перспективного плану формування територій громад Чернівецької області», яке було успішно провалене депутатським корпусом менше тижня тому.
П'ятниця, 15 Вересня
ГОЛОВОЮ ОБ СТІНУ? / 13 вересня обласна рада не включила до порядку денного питання про внесення змін до Перспективного плану, що це означатиме для об'єднаних громад Чернівецької області говоримо з регіональним консультантом Асоціації міст України (ПУЛЬС) Ігорем Баб’юком. Він каже, що 15 вересня КМУ вносить до ВРУ проект Держбюджету і якщо громади не будуть затверджені у перспективному плані то вони можуть не потрапити на прямі міжбюджетні відносини, а це означає, що десятки мільйонів гривень інфраструктурної субвенції не попадуть у наші новоутворені ОТГ.
ІОН НАПОЛЕГЛИВИЙ / Пряме транспортне сполучення між Чернівецькою областю та Ботошанським повітом – запорука соціально-економічного розвитку обидвох регіонів. На цьому наголосив голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян під час зустрічі зі своїм колегою – головою Ботошанської повітової ради (Румунія) паном Костіке Макалєць, яка відбулася 14 вересня у м.Ботошани. У свою чергу пан Костіке Макалєць запропонував оновити міжрегіональну угоду про добросусідські відносини, підписану у 1997 році, а також поцікавився ходом робіт з реконструкції пункту перетину українсько-румунського кордону «Дяківці», що межує з пунктом перетину румунсько-українського кордону «Раковець».
Середа, 13 Вересня
МИЛЕ ДІЛО / Триває позачергова сесія чернівецької обласної ради Основне питання сесії - це внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік. Зміни прийняли швидко. Наступні питання порядку денного - це затвердження керівників медичних установ краю. Депутати також довго не оговорювали кандидатури. Прийняли всі пропозиції, без дискусій, за 5 хвилин. Утрималася від голосування лише депутат Ольга Кобевко, яка пояснила свою позицію тим, що вона виступає за затвердження на посади головних лікарів медустанов виключно за конкурсом, - інформує АСС
ОТ ВАМ І МУНТЯН... / Сьогодні на позачерговій сесії Чернівецької обласної ради депутат Віталій Захарюк звернувся до колег з пропозицією прийняти звернення від обласної ради до Президента України з проханням повернути Михайлу Саакашвілі українське громадянство  Цю пропозицію депутати довго обговорювали, але так і не включили до порядку денного.
Субота, 9 Вересня
ЗАГРАНІЦА НАМ ПОМОЖЕТ! / Угода про партнерство між нашими регіонами потребує оновлення. На цьому наголосив уповноважений Уряду Федеральної землі Карінтія (Республіка Австрія) пан Удо Пушніг під час протокольної зустрічі з керівником представницької влади Буковини Іваном Мунтяном. Сторони обговорили шляхи подальшого поглиблення транскордонної співпраці між Чернівецькою областю та Федеральною землею Карінтія, а також засвідчили зацікавленість у спільній реалізації проектів у сферах освіти, науки, культури і місцевого самоврядування.
Вiвторок, 5 Вересня
ПОЗИТИВНИЙ ІОН / Клопотатиму перед румунською стороною щодо запровадження процедури спільного митного та паспортного контролю пасажирів потягу «Чернівці-Сучава». На цьому наголосив голова облради Іван Мунтян, під час наради за участі директора регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Івана Груника, начальника Івано-Франківської дирекції регіональної філії «Львівська залізниця» Ярослава Лучка та радника голови правління Укрзалізниці з питань євроінтеграції пана Томаша Майка з питання призначення потягу «Чернівці-Сучава».
Понедiлок, 4 Вересня
МОВЧАТЬ, ЯК ПАРТИЗАНИ... / Відділ інформаційної діяльності облдержадміністрації розмістив на офіційному сайті ОДА коментар щодо оприлюдненого 03.09.2017 інтернет-виданнями матеріалу про виготовлення та розміщення в області соціальної реклами до Дня незалежності України. У зв’язку з тим, що низкою інтернет-видань було оприлюднено матеріал про виготовлення та розміщення в області соціальної реклами до Дня незалежності України, інформуємо про наступне.
Недiля, 3 Вересня
ПАВЛЮК НЕ ЗНАВ, ЧИ ЙОГО ПІДСТАВИЛИ? / Чернівецька обласна державна адміністрація передбачила майже 10 тис грн на друк постерів для білбордів та сітілайтів до державних свят, які відзначалися у серпні. Про це йдеться у відповідному розпорядженні голови Чернівецької ОДА Олександра Фищука від 23 серпня 2017 року, яке опубліковане на сайті адміністрації, пише molbuk.ua. Раніше повідомлялося, що до Дня незалежності Олександр Фищук попіарився з білбордів. У Чернівецькій ОДА за підписом першого заступника голови ОДА Михайла Павлюка повідомили, що ці білборди були встановлені не за кошти обласної адміністрації. 
Четвер, 31 Серпня
ГОВОРИЛИ - БАЛАКАЛИ... / Школу в Йорданештах Глибоцького району не встигли добудувати до початку нового навчального року. - Ми провели батьківські збори й вирішили, що діти підуть на навчання в старе приміщення, - розповів Флорій Шапка, директор Йорданештської школи. – Оскільки частина класів узагалі непристосовані для занять, то навчання відбуватиметься у дві зміни. Разом з тим, гроші на добудову школи в Йорданештах виділили. 
Субота, 26 Серпня
ИВАН ДА МАРЬЯ / На День Незалежності буковинська влада здулася і зникла у невідомому напрямку. Жодного більш-менш толкового заходу. Якщо не враховувати такі-сякі концерти художної самодіяльності по районних клубах, куди вже давно ніхто не ходить. Навіщо нам тоді управління культури, коли вони досі не покинули своєї совковості і не пропонуют людям нових методі, підходів і культзаходів? Навіщо нам ОДА, яка не те що працювати не вміє і не хоче, а й навіть культурно та змістовно відпочити не спроможна?
Вiвторок, 22 Серпня
НАШІ СУСІДИ / Сьогодні, 22 серпня, на Буковину з робочим візитом прибула Міністр у справах румунів звідусіль пані Андреа Пастирнак. Разом із Надзвичайним та Повноважним Послом Румунії в Україні паном Крістіаном-Леоном Цуркану та Генеральним консулом Румунії в Чернівцях пані Еленорою Молдован високопосадовець зустрілася з керівництвом Чернівецької області. Участь у протокольній зустрічі взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.
Понедiлок, 21 Серпня
У ДЄДУШКИ Є ФАНАТИ / Кошти на створення і встановлення рекламних постерів для білбордів, на яких зображений голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук та привітання з нагоди Дня незалежності, з бюджету не виділялися. Про це йдеться у відповіді Чернівецької ОДА на інформаційний запит molbuk.ua. Водночас пан Павлюк не дає відповіді про справжнє походження видатків, хто ж виявився спонсором білбордів голови ОДА Олександра Фищука і яка це пішла сума.
Субота, 19 Серпня
БУКОВИНСЬКИЙ МОЙСЕЙ / На найвищій точці Буковинських Карпат - горі Яровиця - пройдуть урочистості, присвячені 26-ій річниці незалежності України. Після цього на горі Томнатик гості та учасники заходу, на чолі з головою ОДА Олександром Фищуком, оглянуть розмальований купол – гігантську писанку, яку 8 художників розписуватимуть тиждень, від сьогодні і до Дня Незалежності. Про це на прес-конференції повідомив начальник відділу з питань туризму Чернівецької облдержадміністрації Володимир Фурдига. 
ЩО, ДЕ, КОЛИ? / День Незалежності України – особлива подія для кожного свідомого громадянина. В умовах викликів сьогодення його відзначення знаменує собою консолідацію громадян, їх прагнення до єдності, змін на краще. Як в обласному центрі, так і в районах області напередодні та власне 24 серпня 2017 року запланована святкова програма з нагоди відзначення 26-ї річниці незалежності України.
П'ятниця, 18 Серпня
ДАЙ БОЖЕ! / Сьогодні ЦВК своєю постановою призначила на 29 жовтня перші вибори у 202 об’єднаних громадах. Серед цих громад є і чотири з Чернівецької області. Вибори відбудуться у Кіцманській, Мамаївській, Магальській та Острицькій об’єднаних громадах. У цих громадах обиратимуть міського (сільських) голів та депутатів місцевих рад. Якщо у Кіцманській громаді вибори до міської ради відбуватимуться за пропорційною системою, то у інших сільських - за мажоритарною. Прикметно, що три з чотирьох громад утворені в Кіцманському та Герцаївському районах, де до цього не було створено жодної ОТГ. 
НЕМА ЧИМ ЗДАЧУ ДАВАТИ? / Об’єднані громади Чернівецької області заробили за півроку 123 млн. грн. власних доходів. Найбільшим джерелом надходження коштів до місцевих бюджетів шістнадцяти об’єднаних громад області став податок на доходи фізичних осіб – 66 млн.грн. (54% від усіх надходжень). Наступними за вагомістю в наповнені бюджетів виступили ще три податки: єдиний податок – 18,8 млн. грн., акциз -18 млн. грн. та плата за землю – 13 млн. грн. 
Вiвторок, 8 Серпня
ПЕРЕВАГИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ / Про це повідомляють у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області та зазначають, що за січень-липень нинішнього року до місцевих бюджетів надійшло 1,206,2 млн.грн. Планові показники затверджені органами самоврядування виконано на 103,9 відсотки, у розпорядження місцевих громад краю понад планові завдання надійшло 45,8 млн. грн. Серед основних джерел, які наповнюють місцеві бюджети залишаються податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок, плата за землю та акцизний податок. 
П'ятниця, 4 Серпня
ДІТИ - НАШІ КВІТИ / Верховною Радою України було прийнято законопроект щодо змін до державного бюджету України. Даним законопроектом передбачено виділення коштів у вигляді субвенції загального фонду державного бюджету місцевим бюджетам на придбання будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації у сумі 277 726,7 млн. грн. Чернівецькій області буде надано субвенцію з державного бюджету у розмірі 3,6 млн. грн. 
ФИЩУКУ ПОРА ПИСАТИ "МАЛУЮ ЗЄМЛЮ".. / 4 серпня на Театральній площі міста Чернівцях відбулося урочисте відкриття змагань Чемпіонату України з велосипедного спорту маунтенбайку в гонці крос-кантрі з точки в точку та 4-го етапу чемпіонату України в гонці крос-кантрі елімінатор. У змаганнях, які будуть проходити на Буковині 4-5 серпня 2017 року, беруть участь 15 команд з 12 областей України. Від імені очільника крайової влади Буковини Олександра Фищука спортсменів з урочистим відкриттям змагань привітав начальник управління молоді та спорту обласної державної адміністрації Богдан Вітовський.
Четвер, 3 Серпня
ТАКІ СУМНІ РЕАЛІЇ / ЦВК призначить перші місцеві вибори на осінь. Про це повідомив заступник голови ЦВК Андрій Магера на своїй сторінці у Facebook. За його словами, на розгляді в ЦВК знаходиться більше сотні звернень голів обласних державних адміністрацій щодо призначення перших місцевих виборів, і що «ця цифра має тенденцію до збільшення, оскільки кожного тижня до ЦВК надходять нові подання ОДА». Однак, із 163 звернень голів ОДА до ЦВК щодо призначення перших виборів у ОТГ від Чернівецької області - всього... ОДНЕ - Новодністровськ). Останній термін подачі документів у ЦВК - 15 серпня 2017 р. І ще мають шанс встигнути подати також одне об"днання - Магала - Рідківці. 
ДЄДУШЦІ НА ЖИТТЯ ВИСТАЧАЄ / За останніми статистичними даними у червні 2017 року середньомісячна заробітна плата на одного штатного працівника економіки області становила 6124 грн, що на 47,9% більше, ніж за червень 2016 року. Покращився рейтинговий показник області щодо рівня середньомісячної заробітної плати, темпу її зростання. Так, за абсолютною величиною середньомісячної заробітної плати штатних працівників за червень 2017 року область посіла 21 рейтингове місце, а за темпами росту до аналогічного періоду минулого року – 2 місце, серед інших областей України.
Понедiлок, 31 Липня
БЕЗ БУМАЖКИ ТЫ БУКАШКА / За роки незалежності України вперше здійснюється виплата «живих» грошей у рамках урядового проекту з монетизації частини зекономлених субсидії. Цей процес є перший крок переходу до повної монетизації пільг і субсидій. Зокрема, монетизації за результатами попереднього опалювального сезону підлягає економія електроенергії в еквіваленті вартості 150 кВт та природного газу - 100 кубометрів за умови, що ці ресурси використовуються для опалення. 
ШАМАН, ОДНАКО... / 31 липня, голова ОДА Олександр Фищук провів апаратну нараду, ключовим питанням якої було посилення контролю за комунальними підприємствами та закладами громадського харчування задля мінімізації загрози життю та здоров'ю мешканців області в умовах підвищеної температури повітря. «Закликаю всі відповідальні структурні підрозділи обласної державної адміністрації, служби та органи, зокрема і правоохоронні, вжити необхідних заходів для стабілізації ситуації в області, пов'язаної з отруєннями буковинців у закладах громадського харчування та внаслідок забруднення води, - зазначив Олександр Фищук.
ЗАБУТІ БОГОМ І ЛЮДЬМИ... / 21 сільська рада району проігнорувала офіційне обговорення. До усіх рад Кельменеччини були розіслані офіційні пропозиції обговорити у кожній сільській громаді питання створення однієї об’єднаної Кельменецької громади, пишуть Кельменці.info. Лише три сільські ради дали офіційну відповідь Кельменецькій селищній раді. Зокрема, це Бабинська, Ленківська та Бурдюзська. Всі інші, навіть якщо й приймали якесь рішення, то офіційної відповіді не надали. Тобто 21 сільська рада дане питання проігнорувала. 
Є У ЧОЛОВІКА СОВІСТЬ / Депутат фракції "Опозиційний блок" у Чернівецькій обласній раді Михайло Нікітін вирішив скласти свої депутатські обов’язки. Про це свідчить проект рішення, який оприлюднений на офіційному сайті облради. Зокрема, у документі йдеться, що Нікітін самостійно написав заяву про складання ним депутатських повноважень. Нікітін Михайло Георгійович є фізичною особою - підприємцем, проживає у Чернівцях. Чоловік здобув перемогу на місцевих виборах 2015 року, балотуючись на виборчому окрузі №8, де за нього віддали свої голоси 647 виборців.
Субота, 29 Липня
УПРАВЛІНСЬКА ПАРОДІЯ / Впровадження медичної реформи є одним з пріоритетних напрямків розвитку держави, і одним з основних її елементів є Урядова програма «Доступні ліки», яка триває з травня 2017 року. Так інформує прес-служба Чернівецької ОДА. У рамках наради О.Фищука з головами РДА, урочисто зазначалося, що на сьогодні найбільші відшкодування коштів за лікарські засоби у рамках програми у Сокирянському, Глибоцькому, Герцаївському, Кельменецькому районах області, містах Чернівці та Новодністровськ. (Швець і його побратими, напевно, одразу подумали, що вони круті реформатори...)
Четвер, 27 Липня
ЦЕ НЕ ЛІФТ ВІДКРИВАТИ... / 75% субсидій на опалювальний сезон 2017 року вже перепризначили українцям, які мають право на пільги. Цей процес здійснюється у автоматичному режимі, пише ТСН з посиланням на Мінсоцполітики. Наразі повністю закінчили переоформлення у Чернігівській області. А в Дніпропетровській, Харківській та Полтавській областях роботу провели на 95-99%. Але є і регіони з низькими показниками. Наприклад у Миколаївській, Волинській, Луганській та Чернівецькій областях переоформили лише 45-50% субсидій. 
Середа, 26 Липня
КЕЛЬМЕНЦІ: ЗАСТІЙ У ГОЛОВАХ / 19 липня в Кельменецькій райдержадміністрації відбулось засідання постійно діючої наради з сільськими головами. По собі воно залишило дивні відчуття. Складається враження, що голови сіл (за деякими винятками) вперто не хочуть чути, чого від них хочуть, чи що вони зобов`язані робити. На жаль, у такого імунітетного несприйняття вказівок «згори» для сільських голів є причина – проста примітивна логіка: «І чого в цій держадміністрації нас «грузять»? Ми що, їм підзвітні? 
Вiвторок, 25 Липня
ДЄДУШКУ НЕ СЛУХАЮТЬСЯ... / Експерти із децентралізації розповіли, які громади можуть створитись на Буковині до кінця року Наразі триває третя хвиля адмінреформи. Поки без жодної ОТГ - чотири райони Чернівецької області - Кіцманський, Заставнівський , Кельменецький, Герцаївський. Утім у Кіцманському районі вже хочуть об`єднатись Мамаївці із Лужанами, триває процес обєднання і в Герцаївському районі. Найбільше поки що відстаю Кельменці, кажуть фахівці.
Попереднi новини:  
12345...1060»