Новини Чернівці. БукІнфо. Чернівці. БукІнфо - Чернівецькі новини / Буковинські новини. Буковина. Чернівецька область. Новини Буковини. Новини Чернівецької області.

 
 
ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Дивись:
 НОВИНИ
 СПОРТ
 ІНТЕРВ'Ю
 ПЕРСОНАЛІЇ
 АНАЛІТИКА
 ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ
 КРИМІНАЛ
 ШОУ-БІЗНЕС
 НАУКА
 ІСТОРІЯ
 ПОЛІТИКА
 СКАНДАЛИ
 ЦІКАВИНКИ
 ТЕХНОЛОГІЇ
 БІЗНЕС
 КУЛЬТУРА
 ЗДОРОВ'Я
 НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ
 ПРЕС-ОГЛЯД
 ЧЕРНІВЦІ
 ЕКОНОМІКА
 ОСВІТА
 ЕКОЛОГІЯ
 МАС-МЕДІА
 РЕЛІГІЯ
 МІЖНАРОДНІ НОВИНИ
 ПРАВО
 КОРДОН
 ПРЕЗИДЕНТСЬКІ ВИБОРИ
 ПРОТЕСТИ
 НАРОДНІ ТРАДИЦІЇ
 МИСТЕЦТВО
 БЛАГОДІЙНІСТЬ
 ЧЕРВОНА РУТА 2009
 ОБЛАСНА ВЛАДА
 ВІДПОЧИНОК
 АРМІЯ
 ЖИТІЄ МОЄ
 БЛОГИ
 ОЧЕВИДНЕ-НЕЙМОВІРНЕ
АРХIВ
 
новин
веб-конференцiй
опитувань
ПРО НАС
КОНТАКТИ
ПОШУК
 
Новини від Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...
 
 
 
Loading...

Новини Чернівці та Буковинського краю. Щоденні чернівецькі новини, буковинські новини, новини буковини, прессконференції, анонси, блоги, опитування.

  Стрічка гарячих новин  /  ІНТЕРВ'Ю   >>> Сьогоднi: 12-12-2018
Головне
Недiля, 11 Листопада
З ПЕРШИХ ВУСТ / Павло Фельдблюм був одним із лідерів єврейської общини в Росії, але 2017 року вирішив назавжди переїхати в Україну. Тут він створив Єврейський фонд підтримки України, у рамках якого, зокрема, проходять Дні ізраїльської медицини. Але це тільки вершина айсберга на тому фронті боротьби, який розгорнув пан Павло на своїй Батьківщині. Коли його називають політемігрантом, Павло Фельдблюм заперечує і стверджує, що є репатріантом, бо переїзд в Україну був, насправді, поверненням до рідного коріння. Про це та про інше ІА Дивись.info поспілкувалася із Павло Фельдблюмом.
Понедiлок, 8 Жовтня
СУЧАСНІ ГЕРОЇ / Переді мною сидить немолодий, але доволі енергійний і жвавий чоловік, якому без особливих посад, державних нагород, погонів, звань чи будь-яких інших регалій уже відведено місце у списку достойників України. З пишними вусами, козацьким чубом, з якого сам іронізує, що «там мало що вже залишилось», у вишиванці під військовою курткою, з бездоганною українською, з тембром голосу, якому позаздрить будь-який актор, - східняк, родом з м. Сватового на Луганщині, - Євген Дзюба ламає всі стереотипи стосовно того, що на Донбасі немає патріотів, які вболівають за Україну. 
Середа, 18 Квiтня
НАШ ЕКСКЛЮЗИВ / Які кафедри ЧНУ перебувають на межі розпаду, чому відбувається скорочення викладачів на кафедрах, з якої причини університет погодився надати Мармурову залу для проведення молитовного сніданку голові облради Іванові Мунтяну, і які враження у проректора від цієї події; яка перспектива кредитно-трансферної освіти, яку підтримав вуз, а також про зарплату керівництва вузу та декларації чи залишились у Тамари Марусик амбіції стати першою жінкою-ректором, дивіться в ексклюзивному інтерв’ю для БукІнфо, яке традиційно для нашого порталу взяв тележурналіст В’ячеслав Хабайло.
Недiля, 25 Березня
НАШ ЕКСКЛЮЗИВ / Скільки виїхало і скільки наразі проживає євреїв у Чернівцях? Чи є прояви ксенофобії та антисемітизму на Буковині? Чому чиновника ОДА Сергія Крупка потрібно було звільнити, а не обмежитися лише доганою за антисемітський вірш? Скільки євреїв були бургомістрами Чернівців? Як нині діє благодійний Фонд «Хесед-Шушана» і чому цей Фонд може взагалі зникнути? Коли з’явиться музей історії Голокосту? Що собою являє єврейський скаутський рух в Чернівцях; Чи існують суперечності в єврейському середовищі і чому для них є актуальним вислів «Там, де двоє євреїв, там троє Ізраїлів»? На ці все ви отримаєте відповіді у відвертому ексклюзивному інтерв'ю з директором Чернівецького обласного благодійного фонду «Хесед-Шушана» Іллею Хочем, яке спеціально для порталу БукІнфо взяв тележурналіст В’ячеслав Хабайло. 
Понедiлок, 19 Березня
НАШ ЕКСКЛЮЗИВ / З початком вступу в дію нового Кримінально-процесуального кодексу України, кількість увязнених в установах виконання покарань сутєво зменшилась. В Чернівецькому слідчому ізоляторі в 2012 році утримувалось порядка 600 осіб, вже сьогодні ця цифра складає трохи більше 200 увязнених. Про ситуацію навколо перенесення Чернівецького ізолятора за межі міста, таємні тунелі та найгучнішу втечу із чернівецького СІЗО в ексклюзивному інтервю з начальником Чернівецької установи виконання покарань №33 Петром Лисаком, яке спеціально для порталу БукІнфо взяв тележурналіст Вячеслав Хабайло. 
Четвер, 18 Сiчня
ВАРТО ЗНАТИ / Викриття "агента Катерини" привернуло увагу українців до нового феномену в боротьбі з корупцією. Ми поспілкувалися з Євгеном Шевченком - одним із тих, хто вже два роки допомагає Національному антикорупційному бюро відправляти ТОП-корупціонерів до суду. Сам себе Євген скромно називає "персоною, яка співпрацює з НАБУ на добровільних засадах". Ми ж його назвемо більш просто і логічно - агент НАБУ, дякуючи якому здійснено ряд резонансних затримань.  
П'ятниця, 24 Листопада
ДЕПУТАТСЬКИЙ ПОСТУП / Два останніх пленарних тижні у Верховній Раді України виявились доволі плідними. Було прийнято за основу Проект держбюджету на 2018, законопроект про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" та деяких інших законів України щодо здійснення моніторингу закупівель. Також ухвалено законопроект про житлово-комунальні послуги і другий закон про медреформу - цього разу для сільської місцевості. В листопаді парламентарі відмінили вихідний 2 травня та зробили вихідним 25 грудня, здійснили крок до змін у виборче законодавство та посилили відповідальність злісних аліментників. Було ухвалено в цілому та за основу ще низку законопроектів. Про роботу Верховної Ради у листопаді та про партійні будні ми вирішили поспілкуватися, з лідером парламентської фракції «Народний Фронт», народним депутатом України Максимом Бурбаком.
ВІЧ-НА-ВІЧ / Інформаційний портал БукІнфо розпочинає цикл відео-інтерв'ю з політиками та відомими громадськими діячами Чернівецької області. Ми переконалися, що такий формат досить востребуваний, популярний і, справді, на часі. Наразі пропонуємо вам перше розлоге інтерв'ю в такому форматі, яке погодився нам дати заступник голови обласної ради, в.о. голови обласного осередку партії Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Віталій Мельничук. Під час нашого спілкування портал не обходив гострих кутів.
ЛІТЕРАТУРНА ПАУЗА / Як прийти до осмислення літератури, що є основним болем і щастям літературної критики, а також як і чому витворюються афористичні онлайн-щоденники розповів у Чернівцях літературознавець, есеїст, автор понад десятка книг, лауреат всеукраїнських і міжнародних літературних премій, Заслужений працівник культури України Євген Баран.
НАШ ЕКСКЛЮЗИВ / Об’єднатися, щоб розвиватися, а не виживати. Таким принципом скористалися десятки сіл і міст України в рамках децентралізаційного процесу, який вже більше року гуде на просторах нашої країни. Правильні акценти та розуміння реформи місцевого самоврядування є запорукою вдалої стратегії розвитку та процвітання. Стратегії на майбутнє. Саме такі акценти ставили перед собою керівники Глибоцької об’єднаної територіальної громади, коли першими входили в безповоротний процес змін під назвою «децентралізація». Скористатися можливість розвинути власну економіку в селах, які вважають депресивними, є завданням нелегким. Але можливим до виконання. Про плюси й мінуси децентралізаційного процесу, розвиток невеликої громади та амбіційні плани на майбутнє кореспондент БукІнфо дізнавався в голови Глибоцької ОТГ Григорія Ванзуряка.
Середа, 15 Лютого
СПРОСТУВАННЯ БРЕХНІ / Інтерв’ю Сокирянського міського голови Равлика В. С. редактору міської газети «Сокиряни сім днів» Савченку К. К. щодо ситуації навколо Сокирянської центральної районної лікарні. "Сокирянська центральна районна лікарня була, є і буде. Я про це неодноразово говорив на зборах у міській раді з участю депутатів, представників органів самоорганізації населення, громадських та партійних організацій, учасників АТО, волонтерів, а також на сесії міської ради. Ніхто Сокирянську ЦРЛ не закриває і не має намірів закривати".
Вiвторок, 31 Сiчня
ЕКСКЛЮЗИВ БУКІНФО / Нещодавно світ побачило унікальне видання – фотоальбом-каталог «Вітання з Буковини. Міста, села та жителі краю на старовинних поштівках» (укладач - головний державний інспектор Чернівецької митниці ДФС Світлана Побережник). Усі рідкісні екземпляри, вміщені в книзі – з особистої колекції начальника Чернівецької митниці ДФС, Державного радника митної служби II рангу Миколи Салагора. Колекціонування є лише ключем до пізнання історії краю, яку Микола Михайлович вивчає упродовж багатьох десятиліть. Про це головний митник Буковини розповів кореспондентові БукІнфо.
Четвер, 19 Сiчня
ВАЖКА НОША / Система опирається у всіх сферах, каже Уляна Супрун, намагаючись описати спроби реформувати українську медицину. При цьому насправді ніякої дієвої системи зараз не існує взагалі, додає виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я України. Інтерв'ю ВВС Україна вона дала у понеділок - за день до того, коли кілька головних лікарів України на прес-конференції звинуватили керівництво МОЗ у зриві закупівель ліків і загалом у кризі в системі охорони здоров'я. 
МАЙСТЕР СЛОВА / Про літературу як анестезію, магічність (або відсутність такої) у процесі читання автором власних творів і про таємниці душезнавства кореспонденту БукІнфо розповів сучасний український письменник Степан Процюк.
Понедiлок, 5 Грудня
МОВОЮ ОРИГІНАЛУ / Одніє з основних вимог суспільства після Революції гідності була люстрація. Для її проведення ухвалили відповідний закон і створили люстраційний департамент при Міністерстві юстиції, який очолила адвокат Тетяна Козаченко. 21 листопада вона звільнилася. Новина про те, що Тетяна Козаченко подала у відставку, не стала несподіванкою. Адже вона з самого початку попереджувала, що йде на державну службу лише на два роки. 
Вiвторок, 29 Листопада
МЕТР УКРАЇНСЬКОЇ ПРОЗИ / Письменник Андрій Курков уперше за 5 років знову відвідав Чернівці і познайомив своїх місцевих читачів із романом «Шенгенська історія». У розмові з коресподентом БукІнфо він поділився основним змістом новинки, а також роздумами про еміграцію як таку, її причини та підводні камені.
П'ятниця, 25 Листопада
ПОРАДИ ЛІКАРЯ / Як людина може потрапити у алкогольну пастку, що таке лікування залежності безконтактним масажем і чому не варто боротися з поганим настроєм чаркою спиртного – про це розповів коресподенту БукІнфо знаний лікар-нарколог, керівник Чернівецького обласного медичного товариства «Ісидор Бодя» Іван Броаска.
Понедiлок, 14 Листопада
ЕКСКЛЮЗИВ / Онлайн-енциклопедія «Вікіпедія» стала одним із головних довідково-інформаційних ресурсів. Побутує уже навіть напівжартівлива порада: «Жити потрібно так, щоби про тебе знала «Вікіпедія». Як працює цей потужний інформаційний механізм, яка його роль для України та як кожен зацікавлений читач може долучатися до команди редакторів «Вікіпедії» - про це кореспондент БукІнфо поспілкувався із засновником ГО «Вікімедіа Україна», активним редактором «Вікіпедії», генеральним директором Асоціації підприємств інформаційних технологій України Юрієм Пероганичем.
Середа, 9 Листопада
I'll BE BACK / Відтоді, коли навесні Арсеній Яценюк до титулу прем'єр-міністра додав префікс "екс", минуло майже 8 місяців. Термін цілком достатній для того, щоб усе як слід проаналізувати, а в чомусь - і порівняти з Кабінетом Міністрів імені Володимира Гройсмана. Весь цей час Яценюк особливо не "світився", витримуючи, як кажуть англійці, low profile. Причина була зрозуміла: надто надокучливою, аж до алергії, стала персона Арсенія Петровича для обивателя. Тому вирішено було дати публіці і Яценюку час відпочити один від одного.
ТАКА ПОЗИЦІЯ / Колишній заступник Генерального прокурора України, грузинський політик Давид Сакварелідзе вважає, що дострокових виборів в Україні не оминути. Про політичні плани в Україні та на Буковині він розповів у розмові з кореспондентом БукІнфо, перебуваючи з візитом у Чернівцях у вівторок, 8 листопада. - Чи знаєте когось з буковинських політиків? Хто зможе стати опорою для вашої партії в Чернівецькій області? - Є дуже багато цікавих людей. В тому числі й ті, які сьогодні нас зустріли й нам допомагають. Я не буду називати їхні імена, прийде час і вони самі про себе заявлять. Я не буду забігати наперед. Цих людей ви напевне знаєте.
Недiля, 6 Листопада
ЕКСКЛЮЗИВ / Про розквіт української естради за часів відомого ансамблю «Смерічка», коли на піку популярності були Володимир Івасюк, Назарій Яремчук, Софія Ротару та багато інших, Народний артист України, Лауреат премій і фестивалів, Почесний громадянин Чернівців, співак та композитор Павло Дворський розповідає з особливою теплотою. Адже це – душа культури, її злет, її тріумф. У розмові з коресподентом БукІнфо Павло Ананійович озвучує наступну тезу: насправді в сучасної української естради є усе, щоби мати світове визнання. Але акцент потрібно робити та тому, що споконвіку своє, а не на тимасових віяннях.
Понедiлок, 31 Жовтня
НОСІЙ ТРАДИЦІЙ / Кобзар, лірник Олександр Тріус – один з небагатьох в нашій країні, хто володіє кобзарськими традиціями і працює над збереженням їх самобутності. Уродженець міста Ромни, прийняв посвяту у братчики Київського кобзарського цеху, мандрує Україною і поширює автентичну музичну традицію XVI-XIX століття. Володіє грою на лірі, старосвітській бандурі та кобзі. Брав участь у зйомках фільму «Поводир». До Чернівців 30 жовтня прибув уперше. У розмові з кореспондентом БукІнфо кобзар зізнався: ще дуже багато потрібно працювати, аби втримати кобзарське мистецтво на тому рівні, на якому воно було багато століть тому. 
ЕКСКЛЮЗИВ / Андрій Зелінський, який здійснював капеланську службу упродовж десяти років, на початку бойових дій в Україні зрозумів, що має зробити крок у невідомість: поїхати в АТО. Там побачив і обличчя війни, і людяність найвищої міри, і саме звідти родом філософські роздуми над тим, що таке війна, звідки вона береться і чи можна взагалі повернутися з війни. Дві авторські книги отця Андрія Зелінського – «Соняхи» та «На ріках вавилонських» порушують проблему війни як суспільної рани, від якої потрібно лікуватися. У розмові з журналістом БукІнфо Андрій Зелінський поділився своїм баченням теми духовності і віри на війні, і також розповів, що українським солдатам на передовій допомагає виживати і відстоювати свою країну.
П'ятниця, 30 Вересня
ГІРКА ПРАВДА / В Україні заявами про корупцію в політиці нікого не здивуєш. Але про справжні масштаби цього явища країна дізналася в кінці травня поточного року. Тоді колишній перший заступник голови СБУ, начальник Головного управління "К" генерал Віктор Трепак передав у НАБУ так звану "чорну бухгалтерію" Партії регіонів із зафіксованими виплатами на суму близько 2 мільярдів доларів. Пізніше копії "бухгалтерії" оприлюднив і нардеп Сергій Лещенко. Серед фігурантів матеріалів виявилися відомі політики, міністри, депутати, судді, а також американський політтехнолог Пол Манафорт. Останній після розголосу змушений був піти у відставку з посади керівника виборчого штабу кандидата в президенти США Дональда Трампа.

Четвер, 22 Вересня
ТОЧКА ЗОРУ / Чернівецька міська рада уже більше п`яти років не знаходить спокою. З часу, коли Продан-Михайлішин прибрали мера Федорука, тут нема порядку, ладу і миру. Подвійний (двічі уже обраний) мер Каспрук не зміг налагодити роботу. І в останні дні навіть уже не хоче її налагоджувати, пише видання "Час". Протистояння депутатів і мера дійшло точки кипіння. Воно нічого доброго не дає людям і місту. Щодня десятки журналістів, блогерів, політологів і політтехнологів ламають пера над ходами Продана і відповідними ударами Каспрука. Чубляться всі з усіма.
ШАНА МАЙСТРОВІ СЛОВА / 17 вересня на 87-му році життя не стало автора історичних романів, Героя України Романа Іваничука. Звістка про це стала для багатьох раптовою і несподіваною, а хтось із його колег навіть сказав – символічною. У Львові якраз тривав Форум видавців, на якому письменник завжди мав презентації і зустрічі з читачами, і ця новина стала ще одним болючим підтвердженням: відходить покоління патріархів…
ІНТЕРВ'Ю / МОВОЮ ОРИГІНАЛУ / В другій частині інтерв'ю перший  прем'єр незалежної України Вітольд Фокін розповів засновнику видання "ГОРДОН" Дмитру Гордону, яке майбутнє, на його думку, чекає Росію, чому Володимир Путін вирішив анексувати Крим, коли розчарувався у Вікторові Януковичу, про нинішніх політиків, про дуель на пістолетах, в якій довелося приймати участь, і про хабар сумою 25 млн. доларів, від якого відмовився. 

ІНТЕРВ'Ю / МОВОЮ ОРИГІНАЛУ / В ексклюзивному інтерв'ю засновнику видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону перший прем'єр незалежної України Вітольд Фокін разповів подробиці підписання "Біловежських угод" і свого конфликту з держсекретарем РРСФР Геннадієм Бурбулісом, про непередбачуваного, як він вважає, Михайла Горбачева і мудрого Нурсултана Назарбаєва, про те, як ледь не побився зі своїм другом Віктором Черномирдіним, чому опоненти називали його противником гривни, та про те, хто для нього є нинішні політики... (Частина 1)

Середа, 31 Серпня
АКТУАЛЬНО / Директоро з науки та розвитку Інституту громадянського суспільства Анатолій Ткечук, один із ідеологів децентралізації розповів Сегодня.ua про проблеми реформи. Свого часу Анатолій Федорович, працюючи в Мінрегіоні, керував підготовкою законопроектів з децентралізації. Практично всі вони лягли в основу прийнятих два роки тому парламентом і Кабміном рішень, які й запустили маховик реформи.  На жаль, до цих літніх канікул Верховна Рада так і не спромоглася виділити бодай один день на прийняття законопроектів щодо децентралізації. 
Вiвторок, 30 Серпня
ДУМКА ПИСЬМЕННИКА / Про трансформації в українському суспільстві, про їх позитивні та негативні наслідки, про українських героїв та їхнє значення для нації, в ексклюзивному інтерв’ю кореспонденту інтернет-видання Новини України розповів письменник та видавець Дмитро Капранов: "Чому, власне кажучи, мені не подобається сама назва Революції Гідності? Тому що з гідністю у українців все якраз було гаразд, тобто гідність не потребувала революції. І коли люди вийшли, вони і продемонстрували свою гідність, що вони стали іншими".
Недiля, 28 Серпня
КОРИФЕЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ / Процеси, що відбуваються сьогодні в Росії, свідчить про другу фазу дезінтеграції сучасної Російської імперії, вважає відомий дисидент, Герой України, автор Акту проголошення незалежності Левко Лук'яненко. На його думку, перша фаза почалася в 1991 році. Зараз криза виникла, в тому числі, через те, що Росія веде війну з Україною. На думку Лук'яненка, після завершення розпаду, московити створять власну національну державу, а з під влади Кремля вийдуть автономні республіки, краї і області.
Четвер, 11 Серпня
СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ / Коли Ярослав Когутяк приєднався до лав Буковинської «Свободи», партія перебувала в стані активної боротьби проти регіоналів. На той час головним завданням було протистояти утискам націоналістів та донести людям засади національного відродження Держави. За словами Ярослава, боротьба досі триває і рушійною силою повинна стати молодь. В розмові з Головою Чернівецької обласної організації Ярославом Когутяком читайте про розвиток діяльности свободівців, а також погляд на суспільно-політичну ситуацію на Буковині та Україні.
Середа, 10 Серпня
ПОЖИВЕМО – ПОБАЧИМО / Чим відрізнятиметься Офіс реформ другої хвилі об’єднання громад у Чернівецькій області від першої та яким буде штат експертів з децентралізації на Буковині. Про це кореспондентові БукІнфо розповіла новопризначений координатор Офісу реформ з питань децентралізації та розвитку у Чернівецькій області Тетяна Татарчук. Також фахівець поділилася деталями проведення конкурсу на керівника Офісу реформ на Буковині.
Четвер, 28 Липня
СЛОВО ПРОКУРОРА / Головний військовий прокурор Анатолій Матіос в ефірі "5 каналу" розповів про те, як завантажив прокуратуру Луценко, що знайшли у вилученій "чорній бухгалтерії" копачів бурштину, про що розмовляв з журналістом Шереметом незадовго до його загибелі та чому підтримує легалізацію зброї
Недiля, 3 Липня
ГАРЯЧА ТЕМА / Міністр екології Остап Семерак розповів Еспресо про сміттєву мафію в Україні, екологічні проблеми та те, чому стала можлива катастрофа на Грибовицькому сміттєзвалищі. Він прийшов у політику 1990 року., був студентом, коли була Революція на граніті. "Тоді я дійсно відчував себе інородним тілом, бо була комуністична партія, було КДБ, і проти цього ми протестували. Тоді ми відчували себе ворогами системи і пробували запропонувати нові стандарти політики", - каже пан Сеперак в інтерв'ю "Еспресо".
Понедiлок, 27 Червня
ТАКА ДУМКА / Підприємці, які торгують на міському пляжі Чернівців, здивовані сьогоднішньою вибірковістю в наданні права на торгівлю в зоні відпочинку. Як розповіли кореспондентові БукІнфо Віра Бауер та Валерій Найдиш, після декількох років безпроблемної роботи на пляжі цьогоріч раптом з’явилися бюрократичні нюанси, які не дозволяють їм розміщувати свої торгові приміщення там.
Вiвторок, 31 Травня
ВСІ ОЧІ ПРОГЛЯДІЛИ... / Новий Уряд, як і попередній націлився на дороги, принаймі ми чули неодноразові заяви, що ремонт автомобільних доріг країни стане пріоритетним напрямом роботи цього Кабміну. З приводу буковинських доріг ми вирішили поспілкуватися з Максимом Бурбаком – колишнім міністром інфраструктури в Уряді Арсенія Яценюка лідером фракції «Народний фронт» у Верховній раді України.
Понедiлок, 16 Травня
БАГАТО НОВОГО / Павло Розенко – один із небагатьох урядовців, яким вдалося перекочувати з уряду Яценюка до уряду Гройсмана. Із грудня 2014-го до квітня 2016-го Розенко очолював Міністерство соціальної політики. На період його каденції випало підвищення комунальних тарифів та впровадження системи субсидій. Ще до оголошення нового складу Кабміну урядовець зазначав у розмові з «Главкомом», що бажає залишитись у міністерстві та завершити розпочаті реформи. Проте ситуація склалася по-іншому.
Вiвторок, 22 Березня
МОВОЮ ОРИГІНАЛУ / В этом месяце жителям Украины к текущим тарифам за газ начали приплюсовывать дополнительные начисления как компенсацию за недоплату по тарифам за последние 10 месяцев. Необходимо ли погашать эту компенсацию, объяснит экс-министр ЖКХ Алексей Кучеренко.
Понедiлок, 14 Березня
СЕРЙОЗНА БЕСІДА / Заступник генерального прокурора України – головний військовий прокурор розповів "Сегодня" про розслідування найгучніших кримінальних справ, їх скандальних фігурантів, а також поділився думками про те, що може і не може його відомство. Це інтерв'ю кілька разів переносилося, і не з нашої вини. Здалося, що Анатолій Матіос так і не знайде для нього часу. Але допоміг вихідний.
П'ятниця, 26 Лютого
ПОЕТИЧНЕ СЛОВО / Відомий поет-пісняр Степан Галябарда написав майже 300 текстів до пісень, які увійшли до золотого фонду української естради. Їх знають і люблять мільйони людей. Почути його пісні зможуть і чернівчани. Степан Галябарда завітав у гості до редакції "МБ". Приніс збірку з промовистою назвою "Кохайте жінку", декламував свої останні вірші.
Понедiлок, 22 Лютого
МОВОЮ ОРИГІНАЛУ / На днях в Генеральной прокуратуре Украины одобрили заявление об отставке, которое подал заместитель Виктора Шокина – Виталий Касько. В интервью Сегодня.ua Виталий Касько рассказал, почему не жалеет о своем уходе и чем будет заниматься в будущем.
ТАКИЙ ОСЬ РІЧНИЙ ЗВІТ / 5-го лютого виповнився рік відтоді, як Олександр Фищук очолив Чернівецьку облдержадміністрацію. Рік видався доволі непростим – на Сході країни не припинялися бойові дії, за цей період відбулося кілька хвиль мобілізації в зону проведення АТО, зросли ціни на енергоносії, продукти харчування та товари першої необхідності, збільшилося безробіття… Попри це, буковинці, котрі пильно стежать за діями губернатора краю, зробили об'єктивний висновок: Олександр Фищук постійно прагне діяти в рамках розсудливості, забезпечувати порядок і спокій в такій специфічній і багатогранній області, як Чернівецька, не допустити розбалансування соціально-економічної та політичної ситуації на Буковині.
ГЕРОЇ ПОМІЖ НАС / Напередодні свят вдалося відвідати у військовому госпіталі бійця «Карпатської Січі» Дениса Шутака. Здавалося б, такий молодий, та вже побував на фронті й встиг отримати бойове поранення. Хлопець пішов на Схід, перш за все,  через обов’язок перед Батьківщиною. Плани щодо подальшого життя після школи він побудував ще тоді, коли бойові дії почались. Не міг залишатись осторонь, тому спершу, в період навчання, відвідував бойові вишколи і намагався підтримувати зв’язок зі знайомими на передовій. А вже восени приєднався до лав «Карпатської Січі».
Четвер, 19 Листопада
ТАКА ПРАВДА / Депутат останньої легітимно обраної Верховної Ради Аавтономної республіки Крим з фракції «Курултай-Рух» Леонід Пилунський попри окупацію півострова Росією та тиск не виїхав з Криму. Проте від колишньої публічності і активності політика і телеведучого сьогодні не залишилося і сліду. В інтерв'ю "Главкому" він, зокрема, зізнався, як ненавидівли в Криму Геннадія Москаля і яким є пристосуванцем колишній член команди Януковича Олександр Лієв, який наразі знову "в шоколаді" на теплому місці у Києві.
Попереднi новини:  
12345...1048»